Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Disabled
ja: 無効

en: edit
ja: 編集

en: n/a
ja: 利用不可

en: Active
ja: アクティブ

en: Not translated
ja: 未翻訳

en: Translate
ja: 翻訳

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ja: <strong>@language_name</strong> （元）

en: add translation
ja: 翻訳の追加

en: Translations of %title
ja: %title の翻訳

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化
