Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: edit
jv: sunting

en: Active
jv: Aktif

en: Not translated
jv: Ora diterjemahna

en: Translate
jv: Terjemahna

en: add translation
jv: tambah terjemahan

en: Translations of %title
jv: Terjemahané %title
