Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: n/a
km: គ្មាន

en: Active
km: សកម្ម

en: Not translated
km: មិន​បាន​បកប្រែ

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: <strong>@language_name</strong> (source)
km: <strong>@language_name</strong> (ប្រភព)

en: add translation
km: បន្ថែម​ការបកប្រែ

en: Translations of %title
km: ការបកប្រែ %title
