Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Translate
ne: अनुवाद

en: add translation
ne: अनुवाद थप्नुहोस
