Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у
