Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Language
se: Giella

en: edit
se: rievdda

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon

en: Translate
se: Jorgal

en: add translation
se: lasit jorgaleami
