Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: edit
ta: மாற்று

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Not translated
ta: மொழிபெயர்க்கப்படாதது

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ta: <strong>@language_name</strong> (மூலம்)

en: add translation
ta: மொழிபெயர்ப்பை இணை

en: Translations of %title
ta: %title-ன் மொழிபெயர்ப்புகள்
