Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: edit
te: మార్చు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Not translated
te: అనువాదం కాలేదు

en: Translate
te: అనువదించు

en: <strong>@language_name</strong> (source)
te: <strong>@language_name</strong> (మూలం)

en: add translation
te: అనువాదాన్ని చేర్చండి

en: Translations of %title
te: %title యొక్క అనువాదాలు
