Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: edit
tr: düzenle

en: Active
tr: Etkin

en: Not translated
tr: Çevrilmemiş

en: Translate
tr: Çevir

en: <strong>@language_name</strong> (source)
tr: <strong>@language_name</strong> (kaynak)

en: add translation
tr: çeviri ekle

en: Translations of %title
tr: %title için çeviriler
