Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Not translated
ug: تەرجىمە قىلىنمىدى

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
