Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: edit
af: redigeer

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Active
af: Aktief

en: Not translated
af: Nie vertaal nie

en: Translate
af: Vertaal

en: <strong>@language_name</strong> (source)
af: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
af: voeg vertaling by

en: Translations of %title
af: Vertalings vir %title
