Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Language
fa: زبان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: edit
fa: ویرایش

en: n/a
fa: هیچ

en: Active
fa: فعال

en: Not translated
fa: ترجمه نشده

en: Translate
fa: ترجمه

en: <strong>@language_name</strong> (source)
fa: <strong>@language_name</strong> (منبع)

en: add translation
fa: افزودن ترجمه

en: Translations of %title
fa: ترجمه‌های %title

en: Product saved.
fa: محصول ذخیره شد.

en: Multilingual - Internationalization
fa: چندزبانه - بین‌المللی‌سازی

en: %title could not be added to your cart.
fa: %title نمی‌تواند به سبد خرید شما اضافه شود.

en: The SKU %sku contains invalid characters.
fa: مدل %sku شامل کاراکتر‌های نامعتبر می‌باشد.
