Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: edit
he: עריכה

en: n/a
he: -ללא-

en: Active
he: פעיל

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Translate
he: תרגום

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: add translation
he: הוספת תרגום

en: Translations of %title
he: תרגומים של %title
