Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: edit
hi: संपादन करें

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Active
hi: सक्रिय

en: Not translated
hi: अनुवादित नहीं

en: Translate
hi: अनुवाद

en: add translation
hi: अनुवाद जोडें

en: Translations of %title
hi: %title का अनुवाद
