Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: edit
kk: түзету

en: n/a
kk: жоқ

en: Active
kk: Белсенді

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: Translate
kk: Аудару

en: <strong>@language_name</strong> (source)
kk: <strong>@language_name</strong> (қайнар)

en: add translation
kk: аударма қосу

en: Translations of %title
kk: %title құжатының аудармалары
