Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ
