Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: n/a
ku: نییە

en: Active
ku: چالاکە

en: Not translated
ku: وەرنەگێڕراوە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ku: <strong>@language_name</strong> (سەرچاوە)

en: add translation
ku: وەرگێڕان زیادبکە

en: Translations of %title
ku: وەرگێڕانی %title
