Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: edit
lv: labot

en: n/a
lv: n/p

en: Active
lv: Aktīvs

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Translate
lv: Tulkot

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lv: <strong>@language_name</strong> (avots)

en: add translation
lv: pievienot tulkojumu

en: Translations of %title
lv: %title tulkojumi

en: Product saved.
lv: Prece saglabāta.
