Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: edit
mn: засварлах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
