Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: edit
nn: endre

en: Active
nn: Aktiv

en: Translate
nn: Omset
