Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: edit
oc: modificar

en: n/a
oc: n/d

en: Active
oc: Actiu

en: Not translated
oc: Pas traduit

en: Translate
oc: Traduire

en: <strong>@language_name</strong> (source)
oc: <strong>@language_name</strong> (font)

en: add translation
oc: apondre una traduccion

en: Translations of %title
oc: Traduccions de %title

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion
