Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: edit
sq: ndrysho

en: Active
sq: Aktiv

en: Not translated
sq: Pa përkthyer

en: Translate
sq: Përkthe

en: add translation
sq: shto përkthimin

en: Translations of %title
sq: Përkthimet e %title
