Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: edit
ur: ترمیم

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Active
ur: فعال
