Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: edit
am: አስተካክል

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Active
am: ገባሪ

en: Translate
am: ተርጉም
