Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: edit
az: redaktə et

en: n/a
az: yox

en: Active
az: Aktiv

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Translate
az: Tərcümə etmək
