Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Translate
bn: অনুবাদ
