Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: edit
cy: golygu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Not translated
cy: Heb ei gyfieithu

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: <strong>@language_name</strong> (source)
cy: <strong>@language_name</strong> (ffynhonnell)

en: add translation
cy: ychwanegu cyfieithiad

en: Translations of %title
cy: Cyfieithiad o %title
