Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: edit
da: redigér

en: Active
da: Aktiv

en: Not translated
da: Ikke oversat

en: Translate
da: Oversæt

en: <strong>@language_name</strong> (source)
da: <strong>@language_name</strong> (kilde)

en: add translation
da: tilføj oversættelse

en: Translations of %title
da: Oversættelser af %title

en: Product saved.
da: Produkt gemt.

en: The SKU contains invalid tokens.
da: SKU indeholder ugyldige tokens.

en: Multilingual - Internationalization
da: Sprog - Internationalisering

en: %title could not be added to your cart.
da: %title kunne ikke tilføjes til din indkøbskurv.

en: The SKU %sku contains invalid characters.
da: SKUen %sku indeholder ugyldige tegn.
