Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: edit
eu: editatu

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Active
eu: Aktiboa

en: Not translated
eu: Itzuli gabe

en: Translate
eu: Itzuli

en: <strong>@language_name</strong> (source)
eu: <strong>@language_name</strong> (iturburua)

en: add translation
eu: gehitu itzulpena

en: Translations of %title
eu: %title-ren itzulpenak
