Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: edit
is: broyt

en: Active
is: Virkin

en: Not translated
is: Ikki týtt

en: Translate
is: Týð

en: add translation
is: stovna týðing

en: Translations of %title
is: Týðingar av %title
