Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Not translated
gu: અનુવાદીત નથી

en: Translate
gu: ભાષાંતર
