Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: edit
hr: uredi

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Active
hr: Aktivno

en: Not translated
hr: Nije prevedeno

en: Translate
hr: Prevedi

en: <strong>@language_name</strong> (source)
hr: <strong>@language_name</strong> (izvor)

en: add translation
hr: dodaj prijevod

en: Translations of %title
hr: Prijevodi za %title
