Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: edit
hy: խմբագրել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: Translate
hy: Թարգմանել
