Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Disabled
id: Non Aktif

en: n/a
id: t/t

en: Active
id: Aktif

en: Not translated
id: Belum diterjemahkan

en: Translate
id: Terjemahkan

en: <strong>@language_name</strong> (source)
id: <strong>@language_name</strong> (sumber)

en: add translation
id: tambah terjemahan

en: Translations of %title
id: Terjemahan %title
