Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Active
ka: აქტიური

en: Not translated
ka: არ არის თარგმნილი

en: Translate
ka: თარგმნა
