Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: edit
ky: түзөт
