Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: edit
lt: redaguoti

en: n/a
lt: n/d

en: Active
lt: Aktyvus

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Translate
lt: Versti

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: %title could not be added to your cart.
lt: %title neįmanoma pridėti į Jūsų krepšelį.
