Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Active
ml: സജീവമായ
