Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: edit
mr: संपादन

en: Active
mr: सक्रिय
