Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်
