Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: edit
nl: bewerken

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Active
nl: Actief

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: Translate
nl: Vertalen

en: <strong>@language_name</strong> (source)
nl: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
nl: vertaling toevoegen

en: Translations of %title
nl: Vertalingen van %title

en: Product saved.
nl: Product opgeslagen.

en: Multilingual - Internationalization
nl: Meertalig - Internationalisering

en: %title could not be added to your cart.
nl: %title kan niet toegevoegd worden aan uw winkelwagen.
