Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
