Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
