Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: edit
pl: edytuj

en: n/a
pl: n.d.

en: Active
pl: Aktywne

en: Not translated
pl: Brak tłumaczenia

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: <strong>@language_name</strong> (source)
pl: <strong>@language_name</strong> (język oryginału)

en: add translation
pl: dodaj tłumaczenie

en: Translations of %title
pl: Tłumaczenia wpisu %title

en: Product saved.
pl: Produkt zapisany.

en: The SKU contains invalid tokens.
pl: SKU zawiera nieprawidłowe wzorce podstawiania.

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie

en: %title could not be added to your cart.
pl: Nie można było dodać %title do twojego koszyka.

en: The SKU %sku contains invalid characters.
pl: SKU %sku zawiera niedozwolone znaki.
