Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Active
ps: فعال
