Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: edit
ro: modifică

en: Active
ro: Activ

en: Not translated
ro: Netradus

en: Translate
ro: Traducere

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ro: <strong>@language_name</strong> (sursă)

en: add translation
ro: adaugă traducere

en: Translations of %title
ro: Traducere a %title
