Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Disabled
ru: Отключено

en: edit
ru: изменить

en: n/a
ru: н/д

en: Active
ru: Активно

en: Not translated
ru: Не переведено

en: Translate
ru: Переводы

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ru: <strong>@language_name</strong> (источник)

en: add translation
ru: добавить перевод

en: Translations of %title
ru: Перевод %title

en: Product saved.
ru: Товар сохранён.

en: The SKU contains invalid tokens.
ru: Артикул содержит недопустимые токены

en: Multilingual - Internationalization
ru: Многоязычный - Интернационализация

en: %title could not be added to your cart.
ru: %title не может быть добавлен в корзину.

en: The SKU %sku contains invalid characters.
ru: Артикул %sku содержит неверные символы.

en: Provides translation for commerce product.
ru: Предоставляет возможность перевода товаров.

en: Title (translated)
ru: Заголовок (переведённый)
