Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: edit
si: සංස්‌කරණය
