Internationalization for commerce product (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: edit
sk: upraviť

en: n/a
sk: nie je

en: Active
sk: Aktívny

en: Not translated
sk: Nepreložené

en: Translate
sk: Preložiť

en: <strong>@language_name</strong> (source)
sk: <strong>@language_name</strong> (zdroj)

en: add translation
sk: pridať preklad

en: Translations of %title
sk: Preklad %title

en: The SKU %sku contains invalid characters.
sk: SKU %sku obsahuje neplatné znaky.
