Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: edit
sl: uredi

en: n/a
sl: n/d

en: Active
sl: Aktiven

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: Translate
sl: Prevodi

en: add translation
sl: dodaj prevod

en: Translations of %title
sl: Prevod za %title
